Zawoja - dom wypoczynkowy

 

 

Lokalizacja

Województwo Małopolskie, Powiat Suski, Gmina Zawoja – Miejscowość Zawoja (Zawoja Widły ) położona u podnóża najwyższego szczytu Beskidów Babiej Góry. Głównym  atutem turystycznym jest  Babiogórski Park Narodowy i liczne piesze szlaki turystyczne oraz trasy narciarskie. Dom położony jest na uboczu drogi w zacisznej okolicy przy jednym z trudniejszych i mniej uczęszczanych szlaków. W pobliży obiektu przepływa mały strumień nadający niepowtarzalny klimat tej lokalizacji.

 

Typ : Dom  mieszkalno – pensjonatowy w wysokim standardzie wykończenia. Gruntowna przebudowa w 2000 r.

 

Opis

Wnętrza wykończone są w wysokim standardzie zarówno pomieszczenia mieszkalne jaki sanitarne. Dom wykorzystywany był jedynie okazjonalnie jako miejsce sezonowego wypoczynku w związku z czym znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i eksploatacyjnym. Działka wokół domu jest doskonale zaaranżowana i pozwala na swobodne organizowanie wypoczynku i zabawy. Część działki została wydzielona i zagospodarowana  placem zabaw dla dzieci.

 

Pomieszczenia

  • Piwnica: Pomieszczenia piwniczne tylko częściowo znajdują się poniżej poziomu gruntu i są dobrze doświetlone poprzez liczne okna. W tym poziomie zlokalizowane jest pomieszczenie garażu (47m2), kotłowni(11m2), toalety oraz kuchni letniej (17m2)z pełnym wyposażeniem. Okna na poziomie piwnicznym zabezpieczone są roletami antywłamaniowymi. Poziom ten obsługiwany jest przez 2 niezależne wejście przez wiatrołap oraz awaryjnie przez pomieszczenie garażu. Podłoga wykończona we wszystkich pomieszczeniach kaflami. 
  • Parter:  Na poziomie parteru znajdują się pokój dzienny o pow. 47 m2 z wyjściem na taras i kominkiem  - ściany wyłożone są boazerią  deskową,   kuchnia gazowa wraz z dodatkową kuchnią opalaną drewnem  – pow. 20,8 z pełnym wyposażeniem, łazienka wraz z prysznicem oraz pomieszczenie gospodarcze.  Podłoga w Hall-u, pokoju  dziennym oraz kuchni wykończona drewnem. Wszystkie otwory okienny posiadają wysokiej jakości okiennice drewniane zewnętrzne.
  • I Piętro: na pierwszym piętrze znajdują się 3 pokoje  mieszkalne o pow. 13, 18 i 13 m2. oraz dwie łazienki.
  • Poddasze użytkowe: na poddaszu dostępne są trzy pokoje mieszkalne o pow. 10,5; 6,3; 12 m2 oraz małe  pomieszczenie strychowe pełniące funkcję pomieszczenia sypialnego o pow. 5,7m2.

 

Powierzchnia

Pow. działki: 918 m2

Pow. użytkowa domu : 305 m2

 

Inne

System ogrzewania: c.o i c.w.u  – zasilane  z olejowego pieca Viessamnna  wraz z pojemnościowym podgrzewaczem wody, ponadto c.w.u zasilana jest również z  próżniowych kolektorów słonecznych okresowo wspomagających również system c.o., kotłownia posiada również dodatkowy zbiornik buforowy dla potrzeb nadmiaru zysków z kolektorów słonecznych.

 

 

Cena: 1 500 000 zł

 

Poniżej zamieszczona jest galeria zdjęć wizualizujących opis obiektu.